Dodací podmínky


1. Místem dodání zboží je Doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno jinak v poznámce, či dodatečné emailové komunikace, vztahující se k objednávce.
Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží, které máme skladem, expedováno max. do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky, maximální termín expedice je tedy do 2 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout, ale pouze se souhlasem zákazníka. Pokud zboží potřebujete do konkrétního data, prosíme o uvedení data v objednávce do poznámky příslušné objednávky.

 

U všech objednávek vyšších nad 2.000,- včetně, je poštovné ZDARMA.


V případě jakých koli nesrovnalostí je možné kontaktovat oddělení zákaznického servisu Golfaky.cz - Balls shop, či naopak v případě jakýchkoli nejasností s objednávkou Vás bude naše oddělení zákaznického servisu neprodleně kontaktovat, a to na registrovanou emailovou adresu či telefonicky.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložena faktura, která slouží také jako dodací list.

 

 

BALÍK DO RUKY - Česká pošta, s.p.

Česká Pošta, s.p. - Balík do ruky

Platba na dobírku

 • Vnitrostátní přeprava balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.
 • Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den.
 • Každá objednávka, která bude dodávána formou dobírky a doporučeného balíku stojí 165,- Kč. Tato částka je na pokrytí nákladů spojených s doručením zboží k Vám. Skládá se z poplatku za poštovní službu, dobírku a pojištění zásilky.

Manipulační poplatek ani žádný jiný poplatek např. za zabalení zboží neúčtujeme.

 

Služba navíc:

Česká Pošta, s.p. umožňuje sledovat odesílateli (na základě podacího čísla, ve službě Track & Trace - Sledování zásilek) cestu a pozici svého odeslaného balíčku, takže vždy vidí kde a v jakém stavu se zásilka nachází.

Relikvie golfu přeposílá emailem, u každé příslušné objednávky "podací číslo" objednávky, a to max. do 1 dne od fyzického odeslání, čili podání na pobočce České Pošty, s.p.

Zákazník má tak přístup k informacím o pozici či stavu zásilky, ve kterém se právě nachází, a to zpravidla ještě dříve, než k němu balíček s objednávkou dorazí.

 

 

BALÍK NA POŠTU - Česká pošta, s.p.

Česká Pošta, s.p. - Balík na Poštu

Platba na dobírku


 • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.
 • Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.
 • Avizování je nedílnou součástí služby.

 

Každá objednávka, která bude dodávána formou dobírky a doporučeného balíku stojí 135,- Kč. Tato částka je na pokrytí nákladů spojených s doručením zboží k Vám. Skládá se z poplatku za poštovní službu, dobírku a pojištění zásilky.

 

Manipulační poplatek ani žádný jiný poplatek např. za zabalení zboží neúčtujeme.

 

Služba navíc:

Česká Pošta, s.p. umožňuje sledovat odesílateli (na základě podacího čísla, ve službě Track & Trace - Sledování zásilek) cestu a pozici svého odeslaného balíčku, takže vždy vidí kde a v jakém stavu se zásilka nachází.

 

Relikvie golfu přeposílá emailem, u každé příslušné objednávky "podací číslo"objednávky, a to max. do 1 dne od fyzického odeslání, čili podání na pobočce České Pošty, s.p.

Zákazník má tak přístup k informacím o pozici či stavu zásilky, ve kterém se právě nachází, a to zpravidla ještě dříve, než k němu balíček s objednávkou dorazí.

 

 

OBYČEJNÝ BALÍK - ČESKÁ POŠTA, s.p.

Platba na dobírku

 

Logo České Pošta, s.p.

 • Služba je vhodná pro zasílání takového obsahu, u kterého odesílatel nepotřebuje potvrzení o tom, že příjemce zásilku převzal.
 • Příznivá cena.
 • Doba dodání je zpravidla 7 - 10 dní.
 • Maximální hmotnost balíku, zasílaného touto službou, nesmí přesáhnout 20 kg, vč. obalu.
 • Zásilka je s pojištěním.
 • Cena zásilky stojí 130,- Kč.

 

 

 

OSOBNÍ ODBĚR VE SKLADU

Platba hotově

Provozovotel internetového obchodu relikvie golfu jsou Golfaky.cz - Balls shop (tento shop je provozován na subdoméně domény golfaky.cz -> čili -> "http://www.relikvie.golfaky.cz").

 

Zboží je možné si vyzvednout osobně ve skladu internetového obchodu (www.golfaky.cz) v předem domluvený termín.

Adresa skladu: Golfaky.cz, Tyršova 7/III., 288 02 Nymburk.

Nutná telefonická či emailová domluva, minimálně však 1 den předem.

E: info@golfaky.cz

T: 723 210 874

 

U všech objednávek vyšších nad 2.000,-Kč včetně, je poštovné ZDARMA.

Tato akce platí až do odvolání. Tento obchod si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, bez nutnosti souhlasu zákazníků či jejich informování.


DomůDomů

Novinky

V současnosti nemáme žádné nové nabídky golfových míčků či relikvií.